Головна Технології Змушують йти «за власним бажанням»? Dell відмовила працівникам на ремоуті в кар’єрному зростанні

Змушують йти «за власним бажанням»? Dell відмовила працівникам на ремоуті в кар’єрному зростанні

by host

Американська технологічна компанія Dell попереджає всіх працівників на ремоуті, що без відвідування офісу вони не матимуть права на підвищення.

І ця заява пролунала через десять років після того, як компанія перейшла на гібридний формат роботи, зазначає Arstechnica.

Це досить різкий розворот в політиці компанії, адже раніше вона стверджувала трохи інше.

«Не розраховуйте, що проведений час в традиційному офісі, допоможе налагодити співпрацю та сформує відчуття причетності до вашої організації», — заявляв тоді генеральний директор Майкл Делл.

Хочеш підвищення — йди в офіс

Починаючи з травня, співробітники Dell будуть або на ремоуті, або з гібридним графіком.

  • Останні повинні приходити в офіс принаймні 39 днів на квартал, підтвердив, що дорівнює приблизно трьом разам на тиждень.
  • Ті, хто хотів би ніколи не їздити в офіс, не будуть «розглядатися на підвищення і не зможуть змінювати ролі»

Тут треба згадати, що віддалена робота досить довгий час була одним із корпоративних стандартів компанії. Від 10 % до 15% працівників практично ніколи не з’являлися в офісі.

Така гнучкість дозволила компанії стати привабливим роботодавцем в постковідну еру. Тепер же там вважають, що «особисті зв’язки в поєднанні з гнучким підходом мають вирішальне значення для стимулювання інновацій та диференціації цінностей».

Що змінилося в Dell?

Деякі експерти зазначають, що це може бути реакцією на нестабільність світової економіки. Причиною для зміни політики називається впевненість у тому, що якщо люди фізично працюватимуть разом, то зможуть виконувати свої обов’язки краще.

Водночас є й більш логічне пояснення. Неназвані співробітники, з якими спілкувалися журналісти, висловили занепокоєння, що майбутня політика є спробою змусити людей звільнитися. Таким чином Dell могла б заощадити гроші на людських ресурсах без виплат компенсацій.

Останнє масове звільнення в Dell було в лютому 2023 року. Тоді без роботи лишилось 6 500, або 5% працівників компанії.

The post Змушують йти «за власним бажанням»? Dell відмовила працівникам на ремоуті в кар’єрному зростанні first appeared on Highload.today.

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.