Головна Технології Знову?Знову! Сім роботаксі Waymo перекрили рух однією з автомагістралей Сан-Франциско

Знову?Знову! Сім роботаксі Waymo перекрили рух однією з автомагістралей Сан-Франциско

by host

Повністю безпілотні автівки продовжують бороти дорожні конуси — новий курйоз стався із кортежем із семи безпілотників Waymo, які тимчасово перекрили рух на з’їзді з автомагістралі Сан-Франциско.

На інцидент, який стався пізно ввечері 16 квітня (близько 21:30), звернуло увагу видання TechCrunch. Це не перший випадок, коли безпілотники Waymo спричиняють проблеми на дорогах, але перший задокументований (на відео) інцидент, який стався на швидкісній автомагістралі (на з’їзді з авеню Потреро, 101). На шляху повернення в депо перше роботаксі в колоні натрапило на перекриття дороги з конусами, а далі все, як в тумані. Перший безпілотник Waymo, впершись у загородження, з’їхав зі смуги руху, заблокованої конусами, а за ним з’їхали ще шість інших роботаксі Waymo, і рух ділянкою був повністю паралізований. На відео з місця події можна побачити, як водії інших автор, не витерпівши лихої долі, виходять, щоб прибрати конуси та розчистити шлях збентеженим роботаксі Waymo.

Представник Waymo у коментарі TechCrunch пояснив, що іншого шляху, окрім виїзду на автомагістраль, не було, зазначивши, що компанія відразу відправила спеціальну команду швидкого реагування для примусового розчищення шляху й вся операція з евакуації безпілотників тривала не більше 30 хвилин.

Знову?Знову! Сім роботаксі Waymo перекрили рух однією з автомагістралей Сан-Франциско

Місяць тому каліфорнійський регулятор дозволив Waymo експлуатувати службу роботаксі на автострадах Сан-Франциско без водія, але команда не поспішає і досі тестує технологію обережно з водієм-страхувальником на передньому сидінні. У Waymo розповіли, що покроково переходять до експлуатації служби роботаксі на автомагістралях у звичайному режимі без водія-страхувальника — спочатку Аризона, потім вже Каліфорнія.

Залишається пригадати Cruise — підрозділ General Motors (GM) з виробництва безпілотних автомобілів впав в немилість регуляторів після численних інцидентів за участю безпілотників компанії через блокування пожежників та машин швидкої допомоги, зокрема й нещодавнього епізоду наїзду на пішоходів. Раніше міська влада та місцеві жителі неодноразово скаржилися на відсутність можливості швидко розчистити затор з роботаксі чи виписати штраф за порушення ПДР — у Сан-Франциско, наприклад, правоохоронці не можуть штрафувати безпілотники без водіїв. Водночас інколи самі безпілотники стають жертвами з боку вандалів-людей —  не так давно в тому ж Сан-Франциско група невідомих атакувала, розтрощила та підпалила один з новеньких електричних Jaguar Waymo.

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.