Головна Технології звільнений працівник Tesla купив її акції на всі гроші

звільнений працівник Tesla купив її акції на всі гроші

by host

Потрібно бути великим фанатом або холодним прагматиком, щоб інвестувати у компанію, яка вас звільнила. Саме це зробив колишній співробітник Tesla, коли вклав у акції компанії усю вихідну допомогу.

Майк Біллетт, колишній керівник продажів у Tesla, навіть після звільнення продовжував підтримувати дуже позитивне ставлення до компанії. Він заявляв, що вболіває за успіх гігант електромобілів.

«Щасливого EOQ, команда Tesla! Безсумнівно, ви всі пристосуєтеся до «нової норми» скорочення посад, і я бажаю вам усього найкращого, оскільки ви продовжуєте досягати нових рекордів, забезпечуючи винятковий досвід. Ті з нас, хто постраждав від звільнень, продовжують підтримувати вас! Продовжуйте рятувати світ по одній Tesla!»

Також він пише, що вклав «100%» своєї вихідної допомоги в акції Tesla.

«Взяв мою вихідну допомогу та вклав 100% у компанію, яка мене звільнила. Чому? Тому що я витратив 6 років, працюючи над тим, щоб допомогти їй розвиватися, і вірю в майбутній вплив, який вона матиме. Дякую, Tesla».

У цьому році Tesla збирається або вже скоротила штат більш ніж на 10% або приблизно на 14 000 працівників. Цим компанія розраховує підтримати свій фінансовий стан, який погіршився через попит. Tesla може заощадити близько $500 млн на рік завдяки масштабним звільненням, виходячи з середньої зарплати в компанії, без урахування заробітків генерального директора, у $34 000 (на 2023 рік).

Зараз Tesla, схоже, виходить із тривалого спаду. Акції компанії вже подолали свої втрати за рік. На початку червня Tesla оголосила про постачання 443 956 авто у другому кварталі 2024 року, порівняно з виробництвом у цей період 410 831 авто. Продажі наразі перевищують оцінки аналітиків. Тому зараз акції компанії здаються привабливими, але аналітики кажуть, що ситуація може змінитися за несприятливих умов.

Ілон Маск спровокував звільнення сотень працівників Twitter ультиматумом про “жорстку роботу” — тепер вмовляє їх лишитися і вже не проти дистанційки

Джерело: Wccftech

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.