Головна Крипта Найвищі зарплати технарів в нових вакансіях — це крипта та гемблінг

Найвищі зарплати технарів в нових вакансіях — це крипта та гемблінг

by host

Найвищі зарплати для технічних спеціалісті серед вакансій, які опубліковані в цьому році — в криптовалюті та гемблінгу.

Про це йдеться в статистиці анонімного сервісу з пошуку роботи Djinni.

Так, на графіку зображено три найпопулярніші домени (advertising, fintech i ecommerce) і два популярні домени, які часто не люблять розробники (gambling i blockchain) та середні значення по решті вакансій.

Статистика наведена для розробників з досвідом від 1 до 5 років. Даних про вакансії без досвіду немає, бо їх зовсім мало в окремих доменах —  частіше без досвіду шукають нетехнічних кандидатів.

Повідомляється, що порівняно з початком 2023 медіани зарплат знизились для всіх і відчутно. Наприклад, на $1000 для senior вакансій у більшості доменів.

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.