Головна Крипта Помер Кабосу — легендарний собака-мем, який став обличчям Dogecoin

Помер Кабосу — легендарний собака-мем, який став обличчям Dogecoin

by host

Шіба-іну, який став обличчям мемної криптовалюти Dogecoin, помер 24 травня у віці 17 років.

Його власниця Ацуко Сато повідомила цю новину у своєму офіційному блозі (через Cointelegraph), висловлюючи свою глибоку вдячність за любов і підтримку, яку виявляв Кабосу протягом багатьох років. Криптоспільнота та шанувальники Кабосу висловили свої співчуття, поділившись спогадами про собаку, яка стала легендою Інтернету.

Помер Кабосу — легендарний собака-мем, що став обличчям Dogecoin

Кабосу вперше привернув увагу у 2010 році, коли Сато забрала його з притулку та опублікувала фотографії у блозі. Одне з зображень зі здивованим та дещо скептичним виразом обличчя шіба-іну завірусилось у мережі, як мем із фразами ламаною англійською.

До 2013 року мем набував все більшої популярності, а згодом обличчя Кабосу використали як офіційне зображення мемної криптовалюти Dogecoin. Ілон Маск неодноразово провокував стрибки монети своїми публікаціями в Twitter: у квітні 2023 року він тимчасово замінив синю пташку в Twitter на Кабосу — вартість Dogecoin злетіла на 30%, а сам Маск в цей час продав монети на суму $124 млн.

У грудні 2022 року Сато повідомила спільноті, що у Кабосу є проблеми зі здоров’ям, а після того, як співтворець Dogecoin Біллі Маркус попросив підписників про допомогу — один запропонував покрити «будь-які витрати, необхідні для забезпечення найкращого лікування».

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.