Головна ІТ-бізнес Айтівець розповів, як ейчари Apple змусили його пройти 13 співбесід, щоб врешті… відмовити

Айтівець розповів, як ейчари Apple змусили його пройти 13 співбесід, щоб врешті… відмовити

by host

Досвідчений продакт-менеджер поділився своїм негативним досвідом проходження співбесіди в Apple.

Кандидат, який має 7 років досвіду роботи в галузі, повідомив у соцмережі Teamblind, що йому довелося пройти 13 окремих інтерв’ю, кожне з яких тривало годину. Крім того, він мусив летіти до головного офісу Apple в Купертіно, Каліфорнія, що додало додаткових витрат часу та коштів.

Найбільше розчарування викликала відсутність конструктивного зворотного зв’язку після завершення процесу. За словами кандидата, ні рекрутер, ні менеджер з найму не змогли надати йому інформацію про те, що він міг би покращити, або пояснити, чому він не підходить. Натомість він отримав лише загальну відповідь:

«Ви дуже добре впоралися, команді ви сподобалися, але ми не будемо продовжувати процес».

Кандидат, який розраховував на загальну компенсацію у розмірі $400 000, назвав весь процес «марною тратою часу».

Історія викликала жваве обговорення в мережі, де багато користувачів поділилися схожим досвідом співбесід у великих технологічних компаніях.

  • «Apple зробила те саме з моїм близьким другом, а потім приблизно через 2 місяці зв’язалася для ще одного набору співбесід на подібну посаду».
  • «Так, звучить правдоподібно. Ми НАСТІЛЬКИ ПОГАНО справляємося з наймом».
  • «Вони роблять так:
  1. Проводять співбесіди з купою кандидатів одночасно.
  2. Знаходять найкращого і дають цій людині пропозицію.
  3. Якщо ця людина приймає пропозицію, вони повідомляють вас і закривають процес.
  4. Якщо ні, повертаються до пункту 2. Паршива частина в тому, що вони ігнорують кандидатів, яких не обрали, доки не знайдуть того, хто погодиться. Тижні ігнорування».
  • «Один з моїх найгірших досвідів співбесіди був саме в Apple. Не дивуюся».

Нагадаємо, нещодавно один зі старших технічних спеціалістів Amazon похизувався у соцмережах, що йому вдалося заробляти великі кошти й майже нічого не робити в компанії.

Сисадмін заробив $350 тисяч за рік на трьох фултайм-роботах — але вигорів і відчув «‎велике полегшення», коли його звільнили

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.