Головна ІТ-бізнес Антимонопольний комітет повернув компанії NJJ Capital заяву на купівлю lifecell

Антимонопольний комітет повернув компанії NJJ Capital заяву на купівлю lifecell

by host

Наприкінці грудня стало відомо, що французька компанія NJJ Capital купує у турецької Turkcell українського оператора мобільного зв’язку lifecell. Разом з оператором французи придбали колцентри ТОВ «Глобал Білгі» та утримувача вишок мобільного зв’язку ТОВ «Укртауер».

Щоб завершити угоду, 29 грудня 2023 року NJJ Capital спрямувала в Антимонопольний комітет України (АМКУ) заявку про надання дозволу на опосередковане придбання понад 50% у статутному капіталі ТОВ «Лайфселл» та ТОВ «Укртауер».

Проте 12 січня 2024 року Комітет повернув компанії NJJ Capital заяви на придбання часток у ТОВ «Лайфселл» та ТОВ «Укртауер». Відомство відмовилося розглядати заявку через невідповідність документів вимогам. В АКМУ стверджують, що додані до заяв матеріали не містили вичерпної інформації, необхідної для їх розгляду.

NJJ Capital очолює мільярдер Ксавʼє Ньєль. Він володіє французьким мобільним оператором Iliad (бренд Free), а також Monaco Telecom, швейцарським Salt Mobile, та ірландським Eir. Окрім телеком-операторів, Ньєль має частку у газеті Le Monde.

Turkcell володіла 100% акцій lifecell. Продаж відбувся за кілька місяців після зміни голови компанії у жовтні. Угоді передувала історія арештів власності lifecell в Україні. 7 жовтня суд наклав арешт на корпоративні права в Україні підсанкційних росіян Косогова, Авена, та Фрідмана – зокрема «Київстар» та lifecell. Також суд заарештував ТОВ «Пейселл», що здійснює приймання платежів від абонентів, та ТОВ «Укртауер».

13 жовтня суд пом’якшив ухвалу – арештованими залишилися 19,8% статутного капіталу ТОВ «Лайфселл» та 47,85% ПрАТ «Київстар».

Джерело: forbes

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.