Головна ІТ-бізнес App Store може бути розділений надвоє через правила ЄС

App Store може бути розділений надвоє через правила ЄС

by host
Розділ Технології виходить за підтримки Favbet Tech

Apple готується розділити App Store «навпіл» у найближчі тижні перед вимогами Європейського Союзу, які дадуть Apple змогу завантаження застосунків у регіоні.

Американська компанія повинна внести зміни в App Store в ЄС, щоб відповідати вимогам Закону про цифрові ринки (DMA), який має бути прийнятий найближчим часом. Очевидно, що Apple планує внести зміни, щоб відповідати новим законодавчим вимогам протягом найближчих тижнів, в тому числі відокремити App Store в ЄС від решти світу. Кінцевий термін, до якого Apple має виконати вимоги DMA, — 7 березня, тож у неї є трохи понад сім тижнів, щоб запровадити зміни, передає MacRumors.

Минулого тижня генеральний директор Apple Тім Кук зустрівся з керівником антимонопольного відомства Європейського Союзу Маргрет Вестагер в Apple Park. Вестагер нагадала Куку про майбутній обов’язок Apple дозволити користувачам встановлювати сторонні магазини застосунки й завантажувати програми в рамках, окреслених DMA. Apple також буде зобов’язана надати розробникам можливість просувати свої пропозиції за межами App Store і використовувати сторонні платіжні системи. Очікується, що DMA змусить Apple внести низку суттєвих змін у роботу App Store, FaceTime та Siri в Європі.

ЄС віднесла Google Пошук, App Store та ще 20 сервісів до категорії gatekeepers — на них розповсюджується дія закону про цифрові ринки (DMA)

Розділ Технології виходить за підтримки Favbet Tech

Favbet Tech – це ІТ-компанія зі 100% українською ДНК, що створює досконалі сервіси для iGaming і Betting з використанням передових технологій та надає доступ до них. Favbet Tech розробляє інноваційне програмне забезпечення через складну багатокомпонентну платформу, яка здатна витримувати величезні навантаження та створювати унікальний досвід для гравців. IT-компанія входить у групу компаній FAVBET.

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.