Головна ІТ-бізнес Apple дозволили продавати Watch Series 9 та Watch Ultra 2 до 12 січня

Apple дозволили продавати Watch Series 9 та Watch Ultra 2 до 12 січня

by host

Apple домоглася тимчасового призупинення заборони продажу Apple Watch, яка набула чинності у вівторок. Сьогодні Федеральний апеляційний суд США наказав припинити дію заборони на імпорт та продаж. Apple попросила призупинити заборону принаймні доки митниця США не зможе визначити, чи було достатньо змін, внесених компанією в Apple Watch, щоб уникнути патентної суперечки, яка призвела до заборони. Очікується, що митниця оприлюднить своє рішення 12 січня.

Рішення суду означає, що Apple наразі може відновити продажі Apple Watch Series 9 та Apple Watch Ultra 2. Обидва годинники були вилучені з сайту компанії та з полиць магазинів, коли заборона набула чинності. Apple поки не прокоментувала, чи відновить продажі.

Компанії заборонили продавати та імпортувати обидва годинники через патентну суперечку з виробником медичних приладів Masimo. Комісія з міжнародної торгівлі США виявила, що Apple порушила патенти Masimo, і в результаті заборонила продажі в США. Поки заборона діє, інші роздрібні продавці можуть продовжувати продавати Apple Watch зі своїх наявних запасів, але Apple заборонено продавати власні запаси або привозити нові годинники в країну.

Зараз апеляційний суд розглядає більш тривале призупинення заборони на імпорт та продаж. Apple попросила призупинити дію заборони, доки апеляційний суд не винесе повного рішення у справі про порушення патенту. Це питання можуть вирішити за кілька тижнів.

Заборона на продаж Apple Watch у США набула чинності. Apple подала апеляцію

Джерело: The Verge

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.