Головна ІТ-бізнес Apple — «найшанованіша» компанія у світі (і це 17-й поспіль рік!)

Apple — «найшанованіша» компанія у світі (і це 17-й поспіль рік!)

by host

Виробник iPhone знову очолив щорічний рейтинг з корпоративної репутації — також до трійки лідерів потрапили Microsoft і Amazon.

Щороку бізнес-журнал Fortune складає рейтинг «найшанованіших» компаній світу із доходом в понад $10 млрд — до повного переліку входять 1500 компаній (1000 з США, і 500 — за межами штатів). Далі список звузили до 50 за результатами оцінювання близько 4 тисяч керівників, директорів і аналітиків — у таких категоріях, як інвестиційна вартість, якість управління, соціальна відповідальність і т.д.

Apple — «найшанованіша» компанія у світі (і це 17-й поспіль рік!)

Зрештою чарти знову очолила Apple (17-й поспіль рік) із найбільшою кількістю балів за соціальну відповідальність, фінансову стійкість, інновації та глобальну конкурентоспроможність. За технологічним гігантом із Купертіно слідують Microsoft і Amazon — перша піднялась на друге місце цього року з першою позицією в індустрії комп’ютерного програмного забезпечення, тоді як Amazon опустилась на одну сходинку, але все ще показала лідерські результати в інтернет-послугах і роздрібній торгівлі.

Тим часом материнська компанія Google, Alphabet, зайняла 7-е місце, піднявшись на дві сходинки з місця в минулорічному списку, а улюблениця галузі ШІ Nvidia показала найкращий результат у своїй історії, увійшовши у десятку лідерів. Виробник COVID-вакцин Moderna взагалі вперше потрапив до рейтингу «усіх зірок», посівши одразу 37 місце.

Примітно, що попри те, що Apple займає перше місце, оцінка у 8,19 бала була нижчою, ніж минулорічні 8,65, зазначає GSMarena.

Звіт Apple: $69,7 млрд від продажів iPhone і 2,2 млрд активних пристроїв у всьому світі

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.