Головна ІТ-бізнес Apple офіційно анонсувала час проведення WWDC24 і натякає на AI

Apple офіційно анонсувала час проведення WWDC24 і натякає на AI

by host

Apple офіційно анонсувала свій захід WWDC24. Конференція для розробників розпочнеться 10 червня і закінчиться 14 червня. Як і в останні роки, компанія проводить спеціальну особисту подію лише для запрошених у штаб-квартирі Apple. Компанія продовжує свою традицію пропонувати WWDC онлайн безкоштовно для всіх, а також організовує особистий захід цього року.

Керівник відділу маркетингу Apple Грег Джосвіак каже, що подія буде «абсолютно неймовірною». Absolutely Incredible можна скоротити як AI.

“Подайте заявку на можливість особисто приєднатися до нас на цілоденну подію в Apple Park у понеділок, 10 червня. Дивіться Keynote та нові захопливі програми, зустрічайтеся з експертами Apple та беріть участь у спеціальних заходах”.

Apple повідомляє, що отримання бейджів та вітальний захід у кампусі Infinite Loop відбудуться у неділю, 9 червня. Щоб відвідати спеціальну подію WWDC24, треба перейти на сторінку для розробників Apple та натиснути посилання «Запит на участь». Apple повідомить вас, якщо ви обрані.

Триває конкурс авторів ІТС. Напиши статтю про розвиток ігор, геймінг та ігрові девайси та вигравай професійне ігрове кермо Logitech G923 Racing Wheel, або одну з низькопрофільних ігрових клавіатур Logitech G815 LIGHTSYNC RGB Mechanical Gaming Keyboard!

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.