Головна ІТ-бізнес Apple планує виробляти чверть всіх iPhone в Індії

Apple планує виробляти чверть всіх iPhone в Індії

by host

Apple виробила в Індії більше iPhone 15, ніж будь-яку попередню модель, і планує продовжувати. Компанія перенесе чверть свого виробництва iPhone — понад 50 мільйонів телефонів — до цієї країни протягом наступних двох-трьох років. Однак Китай все одно залишиться найбільшим постачальником iPhone з великим відривом.

Як повідомляється, Foxconn та інші постачальники Apple вважають, що просування в Індію відбувається добре, тому вони готують ґрунт для майбутньої експансії, передає Engadget. Спочатку темп компанії був повільним через проблеми з інфраструктурою та потужні профспілки, які допомогли встановити більш обмежувальні трудові правила — наприклад, відмовитися від 12-годинного робочого дня.

На початку 2023 року міністр торгівлі Індії заявив, що Apple планує виробляти 25% своїх телефонів у країні, але жодних часових рамок для цього не було визначено. Два-три роки означали б досить значне нарощування виробництва.

Підрядник Apple, компанія Foxconn, виробляє iPhone 15 в доброму темпі на своєму заводі в індійському штаті Тамілнад. Це частина плану Apple з диверсифікації виробництва перед обличчям ризиків у ланцюжку постачання через напруженість у відносинах між США та Китаєм. Foxconn наразі будує завод у південному штаті Карнатака, відкриття якого очікується у квітні 2024 року, а також має ще один мегазавод на чернетці.

Виробник iPhone Foxconn інвестує $600 млн в інфраструктуру для виробництва смартфонів і чипів у Індії

Поки Apple виробляла лише невеликий відсоток своїх iPhone в Індії, і виробництво нових моделей починалося на дев’ять місяців пізніше китайського. Ситуація змінилася з випуском iPhone 14, виробництво якого почалося в тому ж місяці, що і в Китаї, а iPhone 15, зібрані в Індії, були доступні в магазинах вже на старті продажів.

Відносини між США та Китаєм наразі є «делікатними», оскільки США нещодавно вжили заходів, щоб заблокувати доступ до передових технологій в країні. Однак Apple продовжує підкреслювати важливість цієї країни, а генеральний директор Тім Кук двічі відвідав її у 2023 році. Apple також продає велику кількість телефонів у Китаї, що становить близько 19% її загального доходу, підкреслюючи при цьому, що всі телефони, які продаються в Китаї через авторизовані канали, також виробляються в Китаї й використовуються місцевими постачальниками.

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.