Головна ІТ-бізнес Apple продала на 24% менше iPhone в Китаї через відновлення Huawei (зростання на 64%)

Apple продала на 24% менше iPhone в Китаї через відновлення Huawei (зростання на 64%)

by host

Продажі смартфонів Apple iPhone у Китаї за перші шість тижнів 2024 року різко впали, згідно зі звітом Counterpoint Research. Аналітична компанія повідомила, що продажі iPhone впали на 24% за цей період, оскільки Apple зіткнулася з жорсткою конкуренцією з боку місцевих виробників смартфонів, як-от Huawei, Oppo, Vivo і Xiaomi.

Зокрема, Apple зазнала значного тиску з боку китайського технологічного гіганта Huawei, чий споживчий бізнес переживає відродження в Китаї після запуску смартфона Mate 60.

Кілька конкурентних китайських виробників смартфонів також зафіксували падіння продажів за шість тижнів, але воно було менш вираженим, ніж в Apple. За даними Counterpoint Research, постачання смартфонів Oppo впали на 29%, а Vivo і Xiaomi — на 15% і 7% відповідно.

Найкращими брендами смартфонів за перші шість тижнів були Huawei та її дочірня компанія Honor, яка відокремилася від технологічного гіганта у 2020 році в результаті санкцій США. За перші шість тижнів 2024 року постачання смартфонів Huawei зросли на 64% у порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Продажі телефонів Honor, тим часом додали 2%.

Apple стикається зі складними умовами на ключовому для себе ринку, Китаї. Кілька помітних тенденцій посилюють тиск, не останньою з яких є інтенсивна конкуренція з боку місцевих китайських виробників смартфонів, в тому числі Huawei, що відроджується.

Державний фонд Китаю допомагає підсанкційній Huawei в побудові «самодостатньої інфраструктури з виробництва чипів»

Триває конкурс авторів ІТС. Напиши статтю про розвиток ігор, геймінг та ігрові девайси та вигравай професійне ігрове кермо Logitech G923 Racing Wheel, або одну з низькопрофільних ігрових клавіатур Logitech G815 LIGHTSYNC RGB Mechanical Gaming Keyboard!

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.