Головна ІТ-бізнес Apple врегулює позов щодо шахрайства з подарунковими картками iTunes — жертви, ймовірно, втратили «‎сотні мільйонів доларів»

Apple врегулює позов щодо шахрайства з подарунковими картками iTunes — жертви, ймовірно, втратили «‎сотні мільйонів доларів»

by host

Згідно зі скаргою, компанія свідомо дозволяла шахраям використовувати її подарункові карти, залишаючи 30% комісії з вкрадених грошей собі.

Шахраї зв’язувалися з жертвами телефоном та переконували їх придбати подарункові картки App Store та iTunes для покриття різних витрат, включно з податками, лікарняними, комунальними послугами тощо. Надалі власникам карт пропонували поділитися кодами, вказаними на звороті (попри те, що на картах було надано попередження з проханням не повідомляти код стороннім особам).

За даними Reuters, Apple залишала собі 30% з вкрадених коштів кожного власника картки, як «комісію» за конвертацію вкрадених кодів у долари.

Відповідно до подання до федерального суду в Сан-Хосе, Каліфорнія, Apple і позивачі домовилися про врегулювання після співпраці з посередником та готують офіційну угоду, яка буде представлена окружному судді США Едварду Давілі для попереднього затвердження.

У червні 2022 року Давіла не задовольнив пропозицію Apple щодо відхилення позову.

Позов стосується всіх американських клієнтів, які з 2015 року по 31 липня 2020 року купували подарункові картки, які можна було використовувати в iTunes або App Store, надавали коди шахраям і не отримували відшкодування від Apple. Загалом жертви могли втратити «сотні мільйонів доларів».

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.