Головна ІТ-бізнес Apple вимагає від Epic Games $73,4 млн на покриття судових витрат

Apple вимагає від Epic Games $73,4 млн на покриття судових витрат

by host

Apple вимагає від Epic Games $73,4 млн на виплату судових витрат після того, як компанія виграла антимонопольну справу, порушену проти неї виробником ігор. Раніше Верховний суд відмовився розглядати окремі запити від Apple та Epic Games у їхньому довготривалому судовому процесі щодо правил App Store, фактично закривши справу, яка тривала з серпня 2020 року.

Верховний суд відхилив антимонопольні скарги Epic та Apple — «‎майже» перемога для розробника App Store

У кількох раундах суперечки Apple виграла за всіма пунктами, за винятком одного, який компанія оперативно вирішила, передає MacRumors. Тепер Apple звернулася до суду з проханням виставити рахунок Epic за судові витрати, які становлять колосальну суму в $73 404 326. Apple отримала цю цифру, підсумувавши $82 971 401, які вона витратила на цю справу в суді (згодом скоригувала цю цифру до $81 560 362). Потім Apple відняла 10%, оскільки Epic перемогла за 1 із 10 пунктів (змога розміщувати посилання на сторонні способи оплати в App Store).

Apple обґрунтовує позов тим, що Epic порушила угоду з розробником, коли несподівано запропонувала в App Store альтернативу оплати через мобільний застосунок у грі Fortnite. Раніше Epic визнала, що буде зобов’язана відшкодувати збитки, якщо програє антимонопольний позов проти Apple. Тепер, коли це сталося, Apple виставила рахунок.

Суд призначив на 5 березня 2024 року розгляд позову Apple про виплату гонорарів, «плюс додаткові суми, які Apple понесе під час цього судового процесу, згідно з положенням про відшкодування збитків, передбаченим Ліцензійною угодою на використання програм для розробників».

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.