Головна ІТ-бізнес Автоконцерн Stellantis купив ШІ-сервіс CloudMade з українською командою розробників

Автоконцерн Stellantis купив ШІ-сервіс CloudMade з українською командою розробників

by host

Автоконцерн Stellantis (включає 18 брендів, в тому числі Alfa Romeo, Chrysler, Citroën, Dodge, Fiat, Jeep, Lancia, Maserati, Opel, Peugeot) придбав сервіс CloudMade компанії Star. Офіс команди розробників знаходиться в Україні.

Суму угоди не розголошують. За деякими даними, мова йде про десятки мільйонів доларів. Однак відомо, що за умовами угоди Stellantis придбала систему штучного інтелекту, моделі машинного навчання, права інтелектуальної власності та патенти компанії CloudMade – розробника інтелектуальних та інноваційних автомобільних рішень на основі великих даних.

Разом з інтелектуальною власністю до Stellantis переходить і вся команда проєкт – 44 працівники, майже всі вони з України. За попередніми даними, українську команду збережуть, проте розширення не планується.

Stellantis заявляє, що це придбання сприятиме середньостроковій розробці STLA SmartCockpit і посилить програмну стратегію компанії, викладену в Dare Forward 2030.

 

Триває конкурс авторів ІТС. Напиши статтю про розвиток ігор, геймінг та ігрові девайси та вигравай професійне ігрове кермо Logitech G923 Racing Wheel, або одну з низькопрофільних ігрових клавіатур Logitech G815 LIGHTSYNC RGB Mechanical Gaming Keyboard!

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.