Головна ІТ-бізнес Багатомільйонні прибутки розробників в Apple App Store за останні дні виявилися багом

Багатомільйонні прибутки розробників в Apple App Store за останні дні виявилися багом

by host

У деяких розробників був бентежний ранок, оскільки помилка в App Store Connect деякий час відображалися мільйонні прибутки від розміщених у магазині застосунків. App Store Connect надає розробникам статистику та аналітику, пов’язані з їхніми програмами. Хоча система досить надійна, час від часу виникають незначні проблеми, які можуть призвести до викривлення даних.

У постах на Mastodon останніми днями розробники повідомляли, що дані про продажі та прибутки відтворюють дуже некоректні дані. Через баг App Store Connect повідомив розробникам, що вони заробили набагато більше, ніж зазвичай, буквально мільйони доларів. на різних скриншотах можна було побачити доходи від близько $2 млн до понад $10 млн.

Apple App Store

Один зі скриншотів показує, що Apple у якийсь час дізналася про проблему. На ньому є повідомлення у верхній частині сторінки: «Існує проблема з даними про продажі та виторг в режимі перегляду за 24 години з 10 квітня 2024 року, 22:00 за UTC. Ми працюємо над її розв’язанням».

Хоча збій у звітності сьогодні вранці змусив деякі серця битися швидше, в деяких випадках він може спричинити серйозні проблеми. Наприклад, компанії, які автоматизувала свої витрати на рекламу в App Store на основі доходу за годину, може виявити, що система тимчасово збільшила витрати на рекламу. Зважаючи на те, що звітність обчислюється мільйонами доларів, така помилка потенційно може коштувати надзвичайно дорого. Але наразі не повідомлялося про такі випадки.

Помилка в оновленні iOS видає емодзі з прапором Палестини на запит про Єрусалим

Джерело: Apple Insider

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.