Головна ІТ-бізнес Безплатний тариф Nvidia GeForce Now показуватиме рекламу (до 2 хвилин), поки вантажаться ігри

Безплатний тариф Nvidia GeForce Now показуватиме рекламу (до 2 хвилин), поки вантажаться ігри

by host

Повністю безплатна пробна версія хмарного ігрового сервісу GeForce Now від Nvidia скоро перестане бути такою. З 28 лютого користувачі почнуть бачити рекламу.

Це стосується лише безплатного рівня — не Priority або Ultimate — і схоже, оголошення не будуть переривати ігровий процес.

Безкоштовні користувачі почнуть бачити до двох хвилин реклами під час очікування в черзі на початок ігрової сесії.

— прессекретар Nvidia Стефані Нго.

Наразі безплатний рівень часто передбачає очікування в черзі перед кожною годиною гри — тепер, буде ще й кілька рекламних роликів. Згідно зі словами представників Nvidia, реклама має допомогти оплатити безплатний рівень послуг, і що вони очікують, що ця зміна «з часом зменшить середній час очікування для безкоштовних користувачів».

Проблема з безплатним рівнем GeForce Now, на думку представника The Verge, ніколи не полягала в чергах, а скоріше в тому, що цей тариф не показує, на що дійсно здатний хмарний сервіс. Для цього потрібно спробувати GeForce Now Ultimate, який дає потужність RTX 4080, значно зменшену затримку і підтримку G-Sync. Наразі цей рівень коштує $20 на місяць, без пробної версії.

Триває конкурс авторів ІТС. Напиши статтю про розвиток ігор, геймінг та ігрові девайси та вигравай професійне ігрове кермо Logitech G923 Racing Wheel, або одну з низькопрофільних ігрових клавіатур Logitech G815 LIGHTSYNC RGB Mechanical Gaming Keyboard!

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.