Головна ІТ-бізнес чистий прибуток $7,9 млрд. Темпи зростання у 2024 році «можуть бути значно нижчими»

чистий прибуток $7,9 млрд. Темпи зростання у 2024 році «можуть бути значно нижчими»

by host

Tesla повідомила про чистий прибуток у розмірі $7,9 млрд на $25,2 млрд виручки у четвертому кварталі 2023 року. Ці цифри свідчать про зростання доходу порівняно з $24,3 млрд за аналогічний період минулого року.

Маржа прибутку компанії дещо покращилася, але все ще залишається нижчою, ніж за рік до цього. Компанія повідомила про рентабельність на рівні 8,2%, що трохи більше, ніж 7,6% у попередньому кварталі, але менше, ніж торік, коли вона становила 16%.

Раніше Tesla мала історичну норму прибутку, яка іноді сягала 20%, але низка знижень цін призвела до того, що її колись хвалена норма прибутку впала до більш приземленого рівня, що викликає занепокоєння в інвесторів.

Ще один фактор — тепер менше автомобілів Tesla мають право на федеральну податкову знижку на електромобілі завдяки новим правилам постачання матеріалів для акумуляторів. Спортивна версія Model 3 performance, версія Model X long-range і три версії Model Y все ще мають право на повну податкову знижку в розмірі $7 500.

Це був досить знаменний квартал для компанії, з довгоочікуваним випуском Cybertruck. Але нещодавні гучні історії, такі як заміна компанією Hertz частини свого автопарку Tesla на автомобілі з бензиновим двигуном і збої в роботі мережі зарядних станцій Tesla в холодних містах, як Чикаго, погіршили перспективи компанії у 2024 році, передає The Verge.

Ілон Маск передав Tesla Cybertruck першим покупцям: найдешевший пікап за $60 990 вийде лише у 2025 році, у 2024 – тільки від $79 990

Tesla також стикається з екзистенціальною проблемою втрати свого місця провідного світового виробника електрокарів через BYD. Китайська компанія заявила, що у 2023 році виробила 3,02 млн електромобілів, порівняно з 1,81 млн автомобілів Tesla. Однак цифри BYD включають 1,6 млн електромобілів та 1,4 млн гібридних транспортних засобів — тож Tesla все ще може претендувати на першість серед виробників чистих електромобілів.

Компанія також прогнозує, що темпи її зростання у 2024 році «можуть бути значно нижчими», ніж у 2023 році, оскільки вона працює над запуском транспортного засобу наступного покоління.

Новий компактний кросовер Tesla має з’явитися у 2025 році, але чи коштуватиме він $25 000?

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.