Головна ІТ-бізнес Disney інвестують $1,5 млрд у Epic Games — більше Marvel, Star Wars, Avatar у Fortnite

Disney інвестують $1,5 млрд у Epic Games — більше Marvel, Star Wars, Avatar у Fortnite

by host

Disney інвестує $ 1,5 млрд в автора Fortnite – компанію Epic Games. У рамках цієї ініціативи Disney та Epic Games протягом наступних кількох років створять абсолютно новий «всесвіт ігор та розваг», йдеться у заяві Disney.

«Наші захоплюючі нові відносини з Epic Games об’єднають улюблені бренди та франшизи Disney з надзвичайно популярною грою Fortnite у новому трансформаційному всесвіті ігор та розваг», — написав у своїй заяві генеральний директор Disney Боб Айгер. «Це знаменує собою найбільший вихід Disney у світ ігор і відкриває значні можливості для зростання і розширення».

Гравці зможуть «грати, дивитися, робити покупки та взаємодіяти з контентом, персонажами та історіями від Disney, Pixar, Marvel, Star Wars, Avatar та інших» у новому розважальному всесвіті, який працюватиме на флагманському рушії Epic Unreal Engine. В цей час Disney використовує Unreal Engine для створення фільмів, відеоігор та контенту, який використовується в тематичних парках Disney по всьому світу. Раніше компанія також співпрацювала з Epic Games, щоб перенести персонажів з Marvel, Tron та Star Wars у Fortnite.

«[Ми] співпрацюємо над чимось абсолютно новим, щоб створити стійку, відкриту та сумісну екосистему, яка об’єднає спільноти Disney та Fortnite», – сказав у своїй заяві генеральний директор Epic Games Тім Суїні. «Disney була однією з перших компаній, що повірили в потенціал об’єднання їхніх світів з нашим у Fortnite[.]»

Джерело: Engadget

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.