Головна ІТ-бізнес Джефф Безос втретє за місяць продає акції Amazon — цього разу на $2 млрд

Джефф Безос втретє за місяць продає акції Amazon — цього разу на $2 млрд

by host

Тим часом загальний обсяг продажів за лютий сягнув вже $6 млрд.

Згідно з документами, переглянутими CNBC, засновник Amazon Джефф Безос продав близько $2,03 млрд акції своєї компанії за останні кілька днів — і загалом $6 млрд протягом лютого.

У вівторок і середу Безос продав акцій приблизно на $12 млн — за середньою ціною $169,50 за одиницю.

Продажі відповідають торговому плану компанії, який набув чинності у листопаді. Загалом мільярдер може зрештою продати до 50 мільйонів акцій Amazon (сума у $2 млрд охоплювала близько 12 мільйонів акцій — ще стільки ж він продав за тиждень до цього).

Продажі в лютому знаменують собою перший випадок продажу акцій для Безоса — з травня 2021 року, коли він залишив посаду генерального директора Amazon.

У листопаді Джефф заявив, що залишить Сіетл і переїде до Маямі, аби бути ближче до своєї космічної компанії Blue Origin, а також до родини нареченої Лорен Санчес. Цей крок також потенційно заощадить йому сотні мільйонів доларів на податках від продажу акцій.

Наразі Безос посідає третє місце в рейтингу найбагатших людей світу за даними Forbes — зі статками у $191,4 млрд. Перше і друге — у Бернара Арно ($223,1 млрд) та Ілона Маска ($205,5 млрд).

Триває конкурс авторів ІТС. Напиши статтю про розвиток ігор, геймінг та ігрові девайси та вигравай професійне ігрове кермо Logitech G923 Racing Wheel, або одну з низькопрофільних ігрових клавіатур Logitech G815 LIGHTSYNC RGB Mechanical Gaming Keyboard!

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.