Головна ІТ-бізнес eBay звільнить 1000 співробітників — 9% від загального штату компанії

eBay звільнить 1000 співробітників — 9% від загального штату компанії

by host

Деяких контрактних працівників також скоротять «протягом найближчих місяців».

Як повідомляє The Verge, eBay звільнить близько 1000 співробітників протягом січня (близько 9% від загального складу компанії), ще невизначену кількість позаштатних працівників скоротять у наступні місяці.

Торік гігант електронної комерції звітував про прибутки у $1,3 млрд за останній квартал і говорив про «‎хороший результат», а нині заявляє про «‎потреби у змінах».

Президент і генеральний директор eBay Джеймі Яноне стверджує, що компанія має бути «більш спритною» і такою, що «швидше приймає рішення», аби позиціювати себе як «довгострокову та стійку до зростання».

«Хоча ми досягаємо прогресу всупереч нашій стратегії, загальна чисельність персоналу та витрати випереджають зростання нашого бізнесу», — пише Яноне.

eBay приєднується до ряду інших компаній, включаючи Google, Amazon (Twitch і Audible), Discord, Duolingo, Pixar і Unity, що оголосили про скорочення робочих місць у січні 2024 року.

У лютому торік eBay звільнила 500 співробітників по всьому світу, що становить 4% від загальної кількості працівників.

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.