Головна ІТ-бізнес Екс-менеджерка X Twitter (та, яка спала в офісі), тепер працює в Meta і розповідає цікаве про Ілона Маска

Екс-менеджерка X Twitter (та, яка спала в офісі), тепер працює в Meta і розповідає цікаве про Ілона Маска

by host

Пам’ятаєте жіночку, яка спала в офісі X Twitter та виправдовувала методи Ілона Маска, а її все одно звільнили? Так от, зараз Естер Кроуфорд працює на Марка Цукерберга в Meta, про що вона розповіла в Instagram. Кроуфорд була директором з управління продуктами XTwitter більше двох років, перш ніж її звільнили в лютому 2023 року.

«Кілька особистих новин: я приєднався до команди Messenger в Meta в якості директора з продукту. Месенджери змінили те, як ми спілкуємося з друзями, родиною, творцями контенту, бізнесом, а тепер це ще й інтерфейс для взаємодії зі штучним інтелектом … Хоча я розглядала багато чудових варіантів, Meta була моїм найкращим вибором, тому що я одержимий тим, як люди спілкуються за допомогою технологій — жодна інша компанія не має більшого масштабу впливу в цьому просторі, ніж Meta, яка об’єднує майже 4 мільярди людей (половину людства)».

Кроуфорд вважали одною з головних заступниць Ілона Маска після того, як він очолив компанію в жовтні 2022 року. Вона була відповідальною за службу підписки Twitter Blue та стала відомою, коли вона публічно прийняла жорстку культуру роботи Маска .

«Коли ваша команда цілодобово дотримується дедлайнів, інколи ви спите там, де працюєте», — писала тоді Кроуфорд в X.

Але попри те, що вона пережила перші три раунди звільнень у компанії , Кроуфорд зрештою звільнили в лютому 2023 року. Вона розповіла про свої думки щодо Маска та його стилю керування липні того ж року.

  • «Насамперед Ілон дивно чарівний і щиро смішний», — писала Кроуфорд. «…Розповідає ті самі історії та жарти знову і знову… Його особистість і манера поведінки можуть перейти від збудження до злості».
  • «Оскільки було важко прочитати, в якому він настрої і якою буде його реакція на будь-яку річ, люди швидко почали боятися виклику на зустрічі або розповідати йому погані новини», — сказав Кроуфорд.
  • «Іноді здавалося, що внутрішнє оточення було надто ревним і фанатичним у своїй непохитній підтримці всього, що він говорив».

Тим не менш, Кроуфорд каже, що не припинить користуватися X лише тому, що приєдналася до Meta. за її словами, вона є прихильницею використання «всіх соціальних продуктів, які тільки можна розробити».

Вас звільнять з Twitter навіть якщо ви залишаєтеся спати на роботі – скорочено Естер Кроуфорд, яка керувала Twitter Blue, та ще 50 осіб

Джерело: Business Insider

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.