Головна ІТ-бізнес Ексдиректор Google Україна запустив проєкт Strichka — цифрову спільноту для українців за кордоном

Ексдиректор Google Україна запустив проєкт Strichka — цифрову спільноту для українців за кордоном

by host

Дмитро Шоломко, який очолював представництво Google в Україні протягом 17 років і звільнився торік у жовтні, оголосив про свою нову роботу (і не одну).

Дмитро Шоломко приєднався до Суспільної телерадіокомпанії України, де обійняв посаду радника голови правління. Також він долучився до комунікаційної консалтингової компанії TRUMAN в Україні в якості стратегічного радника. Ще один проєкт — запуск цифрової спільноти Strichka для українців, які перебувають за кордоном.

В описі на головній сторінці Strichka зазначено:

«Єднаймося в новому форматі, тому що разом ми завжди можемо більше. Допомога українцям, актуальні продукти та сервіси у рідному середовищі. Збереження українського культурного коду та популяризація України у світі».

Сам Шоломко зазначив, що є співзасновником та генеральним директором проєкту, який стартує вже завтра — у День вишиванки.

«Strichka — некомерційна організація, яка об’єднує, підтримує та координує проукраїнську громадську активність, а також зміцнює українське громадянське суспільство за кордоном, у країнах світу, де присутні українські громади. Для тих моїх українських та проукраїнських друзів, які хочуть зробити свій внесок, будь ласка, приєднуйтеся та поширюйте інформацію».

Джерело: linkedin

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.