Головна ІТ-бізнес Фонд розвитку інновацій обрав 15 найкращих українських стартапів

Фонд розвитку інновацій обрав 15 найкращих українських стартапів

by host

Фонд розвитку інновацій вперше обрав 15 найкращих українських стартапів. Мова йде про компанії, які зробили вагомий внесок у розвиток стартап-екосистеми, продовжують розвиватися й створювати інноваційні розробки навіть в умовах війни.

За даними Мінцифри, стартапом року став S.lab, який виготовляє екологічне пакування з рослинних компонентів як заміну пінопласту. Цей матеріал розкладається в ґрунті за місяць-півтора та може повністю замінити пластик. У 2023 році S.lab переміг на IT Arena та отримав інвестиції в сумі $10 тис.

Додатково зазначається, що за 4 роки роботи Фонд розвитку інновацій став місцем, яке об’єднує всіх гравців екосистеми. За цей час понад 380 стартапів отримали фінансування в сумі $8,7 млн на розвиток та масштабування. Також на базі Фонду запустили defense-tech кластер Brave1, призначений для посилення обороноздатності країни. Додатково в Фонді започаткували співробітництво зі світовими інституціями — від компанії Amazon до Payoneer.

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.