Головна ІТ-бізнес Foxconn і Pegatron зупинили виробництво iPhone в Індії через екстремальні погодні умови — Reuters

Foxconn і Pegatron зупинили виробництво iPhone в Індії через екстремальні погодні умови — Reuters

by host

Компанії Foxconn і Pegatron зупинили виробництво Apple iPhone на своїх заводах поблизу міста Ченнаї на півдні Індії через сильні дощі, повідомляє Reuters.

У столиці штату Таміл-Наду, Ченнаї (колишній Мадрас), найбільшому місті штату і великому центрі виробництва електроніки, щонайменше дві людини загинули, а злітно-посадкову смугу одного з найбільш завантажених аеропортів країни затопило після проливного дощу.

За словами джерел, компанія Foxconn ще не вирішила, чи відновлювати виробництво у вівторок на заводі з виробництва iPhone в Таміл-Наду, де працює близько 35 000 осіб.

Foxconn швидко розширила свою присутність в Індії, інвестуючи у виробничі потужності на півдні країни. Це вже другий випадок за останні місяці, коли інша компанія-підрядник Apple — Pegatron була змушена закрити виробничі потужності, тимчасово зупинивши збірку iPhone після пожежі у вересні.

Виробник iPhone Foxconn інвестує $600 млн в інфраструктуру для виробництва смартфонів і чипів у Індії

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.