Головна ІТ-бізнес Google об’єднує команди Android та Chrome з підрозділом апаратного забезпечення — все заради ШІ

Google об’єднує команди Android та Chrome з підрозділом апаратного забезпечення — все заради ШІ

by host
Розділ Технології виходить за підтримки Favbet Tech

Об’єднана команда займатиметься впровадженням штучного інтелекту у смартфони та загалом все, що працює під керуванням Android.

Очолить підрозділ Рік Остерло, який раніше контролював зусилля Google з апаратного забезпечення, а давній керівник Android, Chrome і ChromeOS Хіроші Локхаймер візьметься за «інші нові проєкти» компанії.

«Наявність об’єднаної команди для всіх платформ і пристроїв допоможе нам надавати продукти вищої якості та досвід для наших користувачів і партнерів», — написав генеральний директор Google Сундар Пічаї. «Це допоможе нам активізувати екосистеми Android і Chrome, і швидше донести найкращі інновації до партнерів».

Новий підрозділ також бере на себе частину досліджень Google, зокрема тих, що стосуються комп’ютерної фотографії. Пічаї додає, що хоче, щоб команда жила на «перетині апаратного забезпечення, програмного забезпечення та ШІ».

«З радістю приймаю цей новий виклик і прискорюватиму інновації штучного інтелекту в екосистемі Android. З нетерпінням чекаю посилення нашої стратегічної співпраці з Qualcomm і Snapdragon для Android, не лише в мобільних, а й у комп’ютерних, XR та автоматичних системах», — написав Остерло на X.

Розробка Google власного чипа Pixel Tensor разом із Samsung поставила підрозділ апаратного забезпечення у протиріччя з Qualcomm — найбільшим партнером Android з виробництва мікросхем.

Під час презентації Pixel 6 Остерло заявляв, що Google «роками була стримана» у сфері штучного інтелекту, перш ніж почала виготовляти власні чипи, що стало «вибухом» у порівнянні з мікросхемами Qualcomm, які компанія використовувала раніше. Генеральний директор Qualcomm Кріштіану Амон відреагував на допис — очевидно, обидва керівники публічно люб’язні.

Alphabet + HubSpot. Власник Google роздумує про придбання софтверної компанії вартістю у $35 млрд

Джерело: ArsTechnica

Розділ Технології виходить за підтримки Favbet Tech

Favbet Tech – це ІТ-компанія зі 100% українською ДНК, що створює досконалі сервіси для iGaming і Betting з використанням передових технологій та надає доступ до них. Favbet Tech розробляє інноваційне програмне забезпечення через складну багатокомпонентну платформу, яка здатна витримувати величезні навантаження та створювати унікальний досвід для гравців. IT-компанія входить у групу компаній FAVBET.

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.