Головна ІТ-бізнес Google планує реорганізувати відділ продажу реклами — на користь штучного інтелекту

Google планує реорганізувати відділ продажу реклами — на користь штучного інтелекту

by host

Нині у підрозділі працюють 30 000 співробітників.

За даними The Information Google планує реорганізувати підрозділ з продажу реклами — ймовірно, через звільнення та перепризначення. Раніше Шон Дауні, який контролює продажі реклами великим клієнтам в США, підтвердив реструктуризацію своєї команди, не уточнюючи чи йтиме мова про скорочення.

В часи буму штучного інтелекту Google планує все більше покладатися на машинне навчання у продажу реклами клієнтам — зокрема у пошуковику, YouTube та інших сервісах.

У січні Alphabet оголосила про плани зі скорочення 12 000 робочих місць по всьому світу, що еквівалентно 6% глобальної робочої сили компанії. У червні Google звільнила співробітників картографічного додатка Waze, оскільки об’єднала рекламну систему програми з технологією Google Ads.

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.