Головна ІТ-бізнес Google вироблятиме смартфони Pixel в Індії з квітня, — Nikkei

Google вироблятиме смартфони Pixel в Індії з квітня, — Nikkei

by host

Google повідомила постачальникам почати виробництво своїх смартфонів Pixel в Індії в наступному кварталі, в рамках свого плану відвантажити понад 10 млн телефонів Pixel цього року, згідно зі звітом Nikkei.

У жовтні минулого року компанія Google заявила, що почне виробництво смартфонів в Індії, а її флагманський смартфон Pixel 8 буде доступний там у 2024 році, оскільки вона зосереджується на ключовому зростаючому ринку.

Google вироблятиме смартфони Pixel в Індії з квітня, — Nikkei

Цей крок також допоможе Google диверсифікувати ланцюжок постачання від Китаю, передає Reuters. Технологічний гігант підготує виробничі лінії для своїх флагманських смартфонів Pixel 8 Pro протягом найближчих тижнів і почне виробництво телефонів у квітні-червні, йдеться у повідомленні з посиланням на «обізнані» джерела.

У звіті не сказано, скільки телефонів Google планує виготовити в Індії, а також чи будуть саме ці смартфони продаватися в країні, чи йтимуть на експорт.

Google вироблятиме смартфони Pixel в Індії з квітня, — Nikkei

Триває конкурс авторів ІТС. Напиши статтю про розвиток ігор, геймінг та ігрові девайси та вигравай професійне ігрове кермо Logitech G923 Racing Wheel, або одну з низькопрофільних ігрових клавіатур Logitech G815 LIGHTSYNC RGB Mechanical Gaming Keyboard!

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.