Головна ІТ-бізнес Google заплатить $700 млн та внесе «‎незначні» зміни в Google Play — для врегулювання антимонопольного позову від США

Google заплатить $700 млн та внесе «‎незначні» зміни в Google Play — для врегулювання антимонопольного позову від США

by host

Epic Games — не єдина з тих, хто переміг Google в антимонопольній боротьбі.

Техногігант внесе зміни у роботу свого магазину програм на території США та має сплатити $700 млн у межах врегулювання позову від усіх 50 штатів, які звинуватили компанію у завищенні ціни для споживачів через незаконні обмеження на розповсюдження додатків на пристроях Android і непотрібні комісії за транзакції в програмах.

$629 млн спрямують користувачам, які переплатили за програми чи послуги у магазині програм Google — кожен отримає щонайменше по $2 та додаткові виплати, залежно від своїх витрат у Google Play у період з 16 серпня 2016 року по 30 вересня 2023 року. $70 млн віддадуть штатам, які використають кошти ‎на власний розсуд, і ще $1 млн піде на «‎адміністрування врегулювання».

Компанія також «розширить можливості‎» для розробників програм та ігор, щоб надати споживачам альтернативний варіант виставлення рахунків за покупки поряд із платіжною системою Google Play.

«‎Епічна» перемога: суд задовольнив позов Epic Games і визнав, що Google незаконно «‎домінувала» серед магазинів програм

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.