Головна ІТ-бізнес «Хакнуть» систему — босам «зріжуть» бонуси: Microsoft удосконалює програму кібербезпеки

«Хакнуть» систему — босам «зріжуть» бонуси: Microsoft удосконалює програму кібербезпеки

by host

Корпорація Microsoft в світлі останніх подій вирішила прив’язати зарплати керівників до функціонування систем безпеки: якщо компанію хакнуть, то босам «зріжуть» бонуси.

Такі рішення Microsoft ухвалила після серії резонансних атак —  китайської Storm-0558 і російської Midnight Blizzard, повідомляє ArsTechnica.

Storm-0558 у середині 2023 року зламала  Microsoft Azure та понад місяць збирала дані. А зовсім нещодавно, у січні, прокремлівські хакери Midnight Blizzard змогли «скомпрометувати застарілий невиробничий тестовий обліковий запис» і отримали доступ до систем на два місяці.

Безпека понад усе

Ініціативу Secure Future Initiative (SFI) запустили ще в листопаді минулого року. Тепер же її розширять, додавши туди й положення про компенсації для босів.

«Ми робимо безпеку нашим головним пріоритетом у Microsoft. Понад усе… …Частина винагороди вищого керівництва компанії залежатиме від виконання наших планів безпеки», — написав віце-президент із безпеки Microsoft Чарлі Белл у себе в блозі.

Microsoft маніфестує три принципи безпеки:

  • «secure by design»;
  • «secure by default»;
  • «secure operations».

Також компанія заявляє, що планує захистити 100% облікових записів користувачів:

  • за допомогою «безпечної, стійкої до фішингу багатофакторної автентифікації»;
  • покращити мережевий моніторинг;
  • зберегти всі системні журнали безпеки.

Таким чином, зарплати керівників частково буде залежати від того, чи «дотримується компанія планів щодо безпеки».

На днях опублікували внутрішню записку CEO Microsoft, в якій сказано, що покращення безпеки має бути пріоритетнішим, ніж додавання нових функцій. 

Тут треба згадати, що зовсім нещодавно Microsoft додав свого ШІ-помічника Copilot в автозапуск Windows 11. Девелопери й експерти назвали ці зміни огидними, оскільки це «нагадує поведінку якогось надокучливого застосунку сторонніх розробників».

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.