Головна ІТ-бізнес Huawei отримала $97,48 млрд доходу та $12,05 млрд прибутку – бізнес відновлюється після санкцій США 2019 року

Huawei отримала $97,48 млрд доходу та $12,05 млрд прибутку – бізнес відновлюється після санкцій США 2019 року

by host

Компанія Huawei Technologies у 2023 році продемонструвала найшвидше зростання доходу за останні 4 роки. Цього вдалося досягти завдяки відновленню споживчого сегменту та доходам від нових видів діяльності, таких як компоненти для розумних автомобілів. Все це прискорило її відновлення після санкцій США.

Дохід Huawei у 2023 році становив $97,48 млрд, що на 9,63% більше у порівнянні з попереднім роком. Причому найбільший внесок у цю цифру зробив споживчий бізнес, який зріс на 17,3% до $34,83 млрд. Цей сегмент включає бізнес смартфонів, який пережив ренесанс минулого року, коли компанія повернулася на основний ринок смартфонів 5G з Mate 60, очевидно, подолавши обмеження США, які діяли з 2019 року. У той час як основний бізнес компанії в галузі ІКТ-інфраструктури залишався стабільним, її хмарний бізнес зріс більш ніж на 20%, принісши дохід у $7,66 млрд. Бізнес Huawei зі створення програмного забезпечення і компонентів для розумних автомобілів, запущений близько 4 років тому, також продемонстрував значне зростання ─ на 128,1% порівняно з минулим роком до $0,65 млрд.

2023 рік став третім поспіль роком зростання для Huawei після того, як у 2021 році виторг впав майже на третину, коли компанія почала вичерпувати резерви чипів. Однак дохід ще не відновився до пікового рівня 2020 року.

Чистий прибуток Huawei у 2023 році зріс на 144,5% до $12,05 млрд, а рентабельність більш ніж удвічі порівняно з попереднім роком ─ до 12,35%.

Частина цих видатних фінансових показників стала наслідком поточних платежів від продажу бренду смартфонів Honor, який відбувся ще у листопаді 2020 року.

Джерело: reuters

Триває конкурс авторів ІТС. Напиши статтю про розвиток ігор, геймінг та ігрові девайси та вигравай професійне ігрове кермо Logitech G923 Racing Wheel, або одну з низькопрофільних ігрових клавіатур Logitech G815 LIGHTSYNC RGB Mechanical Gaming Keyboard!

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.