Головна ІТ-бізнес Hyundai інвестує $50 млрд, щоб забезпечити собі місце в ТОП3 виробників електромобілів

Hyundai інвестує $50 млрд, щоб забезпечити собі місце в ТОП3 виробників електромобілів

by host

Hyundai оголосила про значні інвестиції в розмірі $50 млрд, щоб зберегти свої позиції під час переходу автомобільного ринку на електромобілі. Автовиробник найме 80 тис. працівників у Кореї, щоб мати змогу увійти до ТОП3 виробників електромобілів до 2030 року.

Понад половину інвестицій ($26 млрд) планується спрямувати на дослідження і розробки інфраструктури та виробництва електромобілів, щоб «домінувати над основними технологіями». Близько $24 млрд буде використано на дослідження та розробки електромобілів, SDV (автомобілів з програмним управлінням) та акумуляторних технологій.

Hyundai також використає кошти для розширення заводів, що займаються виробництвом електромобілів, можливостей ІТ та спільних інвестицій у дочірні компанії.

Спочатку компанія зробить «великі інвестиції» в нову фабрику, спеціально розроблену для виробництва електромобілів. У другому кварталі буде завершено будівництво заводу з випуску електромобілів Kia у Кванмьоні. Завдяки цьому вдасться запустити продаж доступного електромобіля Kia EV3 у Кореї та за кордоном.

У другій половині 2025 року завод Kia у Хвасоні почне випускати виготовлені на замовлення електромобілі PBV. Новий завод Hyundai в Ульсані почне виробництво електромобілів в першому кварталі 2026 року, починаючи з «надвеликого» електричного позашляховика Genesis. Очікується, що після запуску завод вироблятиме 200 тис. електромобілів на рік.

Hyundai – наразі третій за величиною автовиробник у світі (включаючи бренди Kia та Genesis). Компанія прагне увійти до трійки найкращих виробників електромобілів до 2030 року. До того часу Hyundai планує мати у своєму портфоліо 31 модель електромобілів з потужністю внутрішнього виробництва електромобілів 1,51 млн на рік.

Джерело: electrek

Триває конкурс авторів ІТС. Напиши статтю про розвиток ігор, геймінг та ігрові девайси та вигравай професійне ігрове кермо Logitech G923 Racing Wheel, або одну з низькопрофільних ігрових клавіатур Logitech G815 LIGHTSYNC RGB Mechanical Gaming Keyboard!

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.