Головна ІТ-бізнес IBM придбає 2 платформи корпоративної інтеграції Software AG зі штучним інтелектом за €2,1 млрд

IBM придбає 2 платформи корпоративної інтеграції Software AG зі штучним інтелектом за €2,1 млрд

by host

IBM заявила, що придбає платформи корпоративної інтеграції Software AG за €2,13 млрд, щоб посилити свої пропозиції у сфері штучного інтелекту та гібридних хмарних технологій.

Це платформи StreamSets та webMethods компанії Software AG. Ці два підрозділи утворили так званий Super Ipaas бізнес Software AG, запущений у жовтні, передає Reuters. Платформи серед іншого забезпечують інтеграцію застосунків, управління інтерфейсом прикладного програмування (API) та інтеграцію даних.

Основним власником Software AG є приватна інвестиційна компанія Silver Lake, яка наразі володіє 93,3% акцій німецької софтверної компанії.

Змога об’єднати команди StreamSets і webMethods разом з IBM для впровадження інновацій у створенні майбутнього гібридних хмарних рішень і рішень зі штучного інтелекту для підприємств є унікальною.

— сказав Крістіан Лукас, голова наглядової ради Software AG.

Транзакція підлягає отриманню регуляторних дозволів і, як очікується, буде завершена у другому кварталі 2024 року.

IBM показала новий чип квантових обчислень і очікує появи великих ефективних квантових систем до 2033 року

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.