Головна ІТ-бізнес Ілон Маск намагається компенсувати падіння доходів X політичною рекламою

Ілон Маск намагається компенсувати падіння доходів X політичною рекламою

by host

Цього року Маск скасував заборону на політичну рекламу в X, запроваджену колишнім генеральним директором Twitter Джеком Дорсі, — крок, покликаний узгодити позицію Маска як «абсолютиста свободи слова» та спробувати отримати $100 млн від політичної реклами у 2024 році. Це наштовхується на скептицизм з боку інсайдерів галузі та ставить під сумнів сподівання Маска компенсувати втрати доходів, спричинені відходом з платформи великих брендів.

«Термоядерний» позов Маска. Ілон звинувачує Media Matters у «цілеспрямованій кампанії», через яку пішли рекламодавці X

Відтоді компанія збільшила свої інвестиції в цю сферу, в тому числі організувавши нещодавній захід за участю близько 100 чинних і потенційних політичних клієнтів у Вашингтоні з метою просування своїх рекламних послуг, передає FT.

Головний виконавчий директор Лінда Яккаріно повідомила представникам галузі, що вона прагне, щоб у рік великих виборів платформа приносила $100 млн щорічного доходу від політичної реклами. X створила команду з близько 10 осіб, яка провела близько 400 зустрічей і дзвінків з цифровими маркетологами, стратегами, кампаніями й групами політичної дії.

Нову команду X з продажу політичної реклами очолив Стен Макгуайр з Нью-Йорка, який раніше працював у сфері політичних продажів для Hulu та Walt Disney. X найняла сина Яккаріно Метью Мадразо для управління відносинами з республіканцями. Ветерану медійної реклами Джонатану Фелпсу було доручено залучати до співпраці групи демократів.

Компанія також оголошує про збільшення кількості вакансій у своїй «зростаючій» команді з продажу політичної реклами напередодні майбутнього виборчого циклу 2024 року, згідно з оголошеннями про роботу в Інтернеті.

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.