Головна ІТ-бізнес Ілон Маск шукає $1 млрд інвестицій для xAI — власної компанії зі штучного інтелекту

Ілон Маск шукає $1 млрд інвестицій для xAI — власної компанії зі штучного інтелекту

by host

На цей час зібрано $140 млн. Хто докине ще?

Згідно з документами Комісії з цінних паперів і бірж, на які посилається The Verge, xAI — компанія зі штучного інтелекту, заснована Ілоном Маском — прагне залучити до $1 мільярда інвестицій в акції (наразі є $134,7 мільйона).

Вперше анонсована у квітні xAI — це спроба Маска вскочити в потяг ажіотажу штучного інтелекту. Мільярдер був одним зі співзасновників OpenAI, розробника ChatGPT, однак пішов зі стартапу у 2018 році (офіційно — через конфлікт інтересів Tesla, а за чутками, бо не отримав посади гендиректора).

xAI, згідно із сайтом компанії, покликана «‎зрозуміти справжню природу Всесвіту» і вже запустила власний чатбот Grok, який інтегрований з платформою X, що надає йому доступ до інформації в режимі реального часу, та має здатність відповідати із гумором та сарказмом. Щоправда, гендиректор OpenAI Сем Альтман конкурента не оцінив, нещодавно обізвавши Grok «бумером із крінжовим гумором‎».

Нині Grok запущений у ранньому доступі для власників X Premium Plus — найдорожчої передплати соцмережі.

Axios звернув увагу на пункт у заяві xAI для комісії про те, що «емітент уклав угоду про купівлю-продаж усього, що залишилося до продажу, перерахованого вище», і це, ймовірно, свідчить про те, що компанія фактично могла зібрати повну суму, яку шукала.

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.