Головна ІТ-бізнес Ілон Маск таки свідчитиме у розслідуванні щодо своїх «‎махінацій» з акціями Twitter

Ілон Маск таки свідчитиме у розслідуванні щодо своїх «‎махінацій» з акціями Twitter

by host

Раніше мільярдер відмовився надавати свідчення і заявив, що уся необхідна інформація є в його біографії, яку нещодавно видав Волтер Айзексон — SEC у відповідь подала до суду.

Комісія з цінних паперів та бірж (SEC) продовжує розслідування щодо купівлі Маском Twitter за $44 млрд — слідчі визначають, чи порушив мільярдер федеральні закони про цінні папери у 2022 році, коли задовго до поглинання придбав 9,2% акцій Twitter. Правила SEC вимагають, щоб більшість людей, які купують понад 5% акцій публічної компанії, розкривали інформацію протягом 10 днів, однак мільярдер цього не зробив. Ця потенційно «‎умисна» затримка принесла мільярдеру $156 млн, та спричинила колективний позов від колишніх акціонерів Twitter.

Як повідомляє Reuters, у четвер федеральний суддя попередньо ухвалив, що Ілон Маск таки повинен дати свідчення під час чотиригодинного слухання у розслідуванні Комісії.

Адвокати мільярдера минулого місяця заявляли, що SEC «‎перейшла межу переслідування» у вимогах свідчень Маска, а сам Ілон сказав, що усю необхідну інформацію слідчі можуть відшукати у його біографічній книжці.

Маск протягом багатьох років висміював SEC, яка звинуватила його у шахрайстві після сумнозвісного твіту 2018-го року про «забезпечення фінансування для Tesla». Зрештою мільярдер домовився з регулятором та сплатив штраф у $20 млн, хоча все ще бореться з юристом-нянею, який має схвалювати деякі його твіти щодо Tesla.

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.