Головна ІТ-бізнес Intel отримає $8,5 млрд на розвиток виробництва в США завдяки закону CHIPS and Science Act

Intel отримає $8,5 млрд на розвиток виробництва в США завдяки закону CHIPS and Science Act

by host

Відповідно до закону CHIPS and Science Act, Intel отримує величезну допомогу від уряду США. Згідно з попередньою угодою, досягнутою з Міністерством торгівлі, компанія може отримати до $8,5 млрд прямого фінансування від уряду.

Ці гроші підуть розширення виробничих потужностей у Сполучених Штатах, зокрема заводів, призначених для виробництва передових напівпровідникових чипів для штучного інтелекту та передових за стосунків.

Очікується, що державні інвестиції підтримають проєкти Intel у чотирьох штатах. Мова йде про будівництво двох нових передових заводів та модернізацію ще одного в Чандлері, штат Арізона, а також будівництво ще двох заводів у Нью-Олбані, штат Огайо. Це також допоможе Intel модернізувати два існуючих заводи в Ріо-Ранчо, штат Нью-Мексико, і розширити свої потужності в Хіллсборо, штат Орегон.

Фінансування урядом у розмірі $8,5 млрд доповнить інвестиції компанії у виробництво в США на $100 млрд, які планується здійснити протягом наступних 5 років. А якщо компанії знадобиться більше грошей, за угодою вона може позичити у США до $11 млрд.

Президент США Джо Байден підписав закон CHIPS and Science Act ще у 2022 році з метою сприяти вітчизняним дослідженням і виробництву напівпровідників, а також зменшити залежність американських компаній від китайських постачальників. Це четверта і найбільша інвестиція адміністрації в CHIPS. Якщо поєднати власні кошти Intel із фінансуванням уряду, це одна з найбільших інвестицій, оголошених у виробництво напівпровідників у США загалом. У лютому уряд також оголосив, що надає GlobalFoundries фінансування в розмірі $1,5 млрд відповідно до закону CHIPS and Science Act, щоб допомогти побудувати нові заводи.

Очікується, що проєкти Intel у вищезазначених регіонах створять 20 тис. будівельних і 10 тис. робочих місць на виробництві. Щоб допомогти місцевому населенню отримати вигоду від цих проєктів, уряд також виділить $50 млн на навчання та розвиток місцевої робочої сили.

Джерело: Engadget

Триває конкурс авторів ІТС. Напиши статтю про розвиток ігор, геймінг та ігрові девайси та вигравай професійне ігрове кермо Logitech G923 Racing Wheel, або одну з низькопрофільних ігрових клавіатур Logitech G815 LIGHTSYNC RGB Mechanical Gaming Keyboard!

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.