Головна ІТ-бізнес Ізраїль надасть Intel грант на $3,2 млрд для нового заводу з виробництва мікросхем за $25 млрд

Ізраїль надасть Intel грант на $3,2 млрд для нового заводу з виробництва мікросхем за $25 млрд

by host

Уряд Ізраїлю погодився надати Intel Corp грант у розмірі $3,2 млрд на новий завод з виробництва мікросхем вартістю $25 млрд, який компанія планує побудувати на півдні Ізраїлю. Ця новина з’явилася в той час, коли Ізраїль зайнятий війною з палестинським терористичним угрупуванням ХАМАС після їхнього нападу мирне населення Ізраїля 7 жовтня.

План розширення заводу в Кір’ят-Гаті є важливою частиною зусиль Intel зі створення більш стійкого глобального ланцюжка поставок, поряд з поточними і запланованими інвестиціями компанії у виробництво в Європі і США,

— заява Intel.

На додаток до гранту, який становить 12,8% від загальної суми інвестицій, виробник мікросхем також зобов’язався придбати в ізраїльських постачальників товарів і послуг на суму 60 млрд шекелів (16,6 млрд доларів США) протягом наступного десятиліття, а новий завод, як очікується, створить кілька тисяч робочих місць. Intel має в Ізраїлі чотири центри розробки та виробництва, в тому числі завод у Кір’ят-Гаті, і налічує близько 12 000 працівників у країні, передає Reuters.

У червні прем’єр-міністр Беньямін Нетаньягу заявив, що Intel побудує в Ізраїлі новий завод з виробництва мікросхем вартістю 25 мільярдів доларів, але до цього часу Intel відмовлялася підтвердити інвестиції. Тепер Intel заявила, що вже ведуться будівельні роботи з розширення майданчика, включаючи чисті приміщення і допоміжні будівлі. Новий завод має відкритися у 2027 році та працювати як мінімум до 2035 року.

Intel і Siemens відмовилися від Web Summit у Лісабоні через критику західної підтримки Ізраїлю від організатора

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.