Головна ІТ-бізнес Канадські шкільні ради подають до суду на TikTok, Meta та SnapChat — платформи заважають дітям жити та навчатися

Канадські шкільні ради подають до суду на TikTok, Meta та SnapChat — платформи заважають дітям жити та навчатися

by host

Чотири найбільші шкільні ради в канадській провінції Онтаріо розпочали судові процеси проти TikTok, Meta та SnapChat. Вони стверджують, що соціальні медіаплатформи заважають процесу навчання. Позивачі вимагають відшкодування збитків у розмірі понад 4 млрд канадських доларів ($2,9 млрд) за порушення навчання студентів та системи освіти. Жодні гроші не будуть виплачені адвокатам, які розглядають ці позови, якщо вони не виграють.

У позовах стверджується, що такі платформи, як Facebook та Instagram, «створені для примусового використання, змінили те, як діти думають, поводяться та навчаються», а вчителі мають стикатися з наслідками.

Рейчел Чернос, довірена особа Окружної шкільної ради Торонто, сказала, що вчителі та батьки помічають соціальну замкнутість, тривогу, проблеми з увагою, кіберзалякування та проблеми з психічним здоров’ям.

«Ці компанії свідомо створили програми, які викликають звикання та націлені на молодих людей, це завдає значної шкоди, ми просто не можемо більше стояти осторонь і не говорити про це», — каже Чернос.

Десятки штатів США, включаючи Каліфорнію та Нью-Йорк, також подають до суду на Meta за заподіяння шкоди молодим людям та сприяння кризі психічного здоров’я молоді через свідоме та навмисне створення функцій в Instagram та Facebook, які викликають залежність дітей від їхніх платформ.

Данкан Ембері, юрист фірми, що представляє канадських позивачів, каже, що існує реальна проблема залежності від розроблених Meta алгоритмів. На його думку, потрібні належні попередження, необхідно змінити вікові параметри та збільшити рівень ресурсів, які шкільні ради отримають для адаптації до нової реальності. Він каже, що компанії свідомо та недбало розробили свої продукти, щоб максимізувати кількість часу, який молоді люди проводять на їхніх платформах коштом свого добробуту та освіти.

Цього тижня губернатор штату Флорида, США, Рон ДеСантіс підписав закон, який забороняє облікові записи у соціальних мережах для дітей до 14 років і вимагає дозволу батьків для 14-15-річних. Він набуває чинності 1 січня і, як очікується, зіткнеться з судовими проблемами.

Apple, Meta і Google — під розслідуванням ЄС. Техногігантів «підозрюють» у порушенні нового Закону про цифрові ринки

Джерело: Associated Press

Триває конкурс авторів ІТС. Напиши статтю про розвиток ігор, геймінг та ігрові девайси та вигравай професійне ігрове кермо Logitech G923 Racing Wheel, або одну з низькопрофільних ігрових клавіатур Logitech G815 LIGHTSYNC RGB Mechanical Gaming Keyboard!

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.