Головна ІТ-бізнес Ларрі Еллісон збагатів на $15 млрд після того, як акції Oracle злетіли на 12% до рекордного рівня

Ларрі Еллісон збагатів на $15 млрд після того, як акції Oracle злетіли на 12% до рекордного рівня

by host

Нині Еллісон входить до п’ятірки найбагатших людей світу в рейтингу Forbes зі статками у $157,3 млрд.

Як повідомляє CNBC, засновник Oracle Ларрі Еллісон отримав $15 млрд прибутку у вівторок після того, як акції його компанії, що займається програмним забезпеченням, злетіли на 12% і закрилися на рекордному за останні 2 роки рівні — $127,54 за штуку. Компанія щойно відзвітувала про фінансові показники третього кварталу, які перевершили очікування аналітиків — дохід у сегменті хмарних послуг і підтримки ліцензій зріс на 12%.

Еллісон, який заснував Oracle у 1977 році, залишається найбільшим акціонером компанії з часткою, оціненою приблизно в $146 млрд. Нині він посідає п’яте місце у рейтингу мільярдерів від Forbes — слідом за Бернаром Арно, Ілоном Маском, Джеффом Безосом та Марком Цукербергом.

Попри те, що Oracle запізнилася з хмарною інфраструктурою і перебувала дещо скраю під час буму ШІ, наразі компанія планує розширення, зважаючи на великий інтерес до технології.

«Ми будуємо центр обробки даних з ШІ у США, де помістяться вісім Boeing 747s», — сказав Еллісон, який досі працює головним технічним директором Oracle, під час звіту про доходи.

Торік акції Oracle підскочили на 52%, збільшивши статки Еллісона приблизно на $50 млрд. На відміну від Безоса, Ларрі тримається за свої акції — за даними FactSet,  він не продав жодної з 2016 року, а останньою його транзакцією була покупка 7000 акцій у 2022 році.

Триває конкурс авторів ІТС. Напиши статтю про розвиток ігор, геймінг та ігрові девайси та вигравай професійне ігрове кермо Logitech G923 Racing Wheel, або одну з низькопрофільних ігрових клавіатур Logitech G815 LIGHTSYNC RGB Mechanical Gaming Keyboard!

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.