Головна ІТ-бізнес Майже 100 млн користувачів зберігають дані в хмарі сервісу Google One, — Сундар Пічаї

Майже 100 млн користувачів зберігають дані в хмарі сервісу Google One, — Сундар Пічаї

by host
Розділ Технології виходить за підтримки Favbet Tech

Генеральний директор Google Сундар Пічаї заявив, що хмарний сервіс зберігання даних Google One «ось-ось перетне» позначку в 100 млн підписників.

Виступаючи під час дзвінка-звіту Alphabet за 4 квартал 2023 року, Пічаї додав, що компанія прагне додати до сервісу Google One більше функцій на основі штучного інтелекту. Пошуковий гігант вперше запустив Google One у 2018 році. Відтоді продукт розвинувся й отримав додаткові можливості, включаючи функції редагування зображень Google Photos.

Тарифи Google One починаються від $1,99 на місяць, за що дають 100 ГБ сховища для спільного використання п’ятьма особами та доступ до VPN-сервісу компанії в США, передає TechCrunch.

Пічаї зазначив, що загальний бізнес підписок Google — включаючи YouTube Premium і Music, YouTube TV і Google One — знаходиться на висхідній траєкторії й перетнув позначку в $15 млрд річного доходу. Компанія заявила, що це 5-кратний стрибок порівняно з 2019 роком. Завдяки високим показникам підписки вертикаль «Підписки, платформи та пристрої» зросла на 23% порівняно з минулим роком.

Раніше цього місяця Google звільнила майже 1000 співробітників у підрозділах, включаючи апаратне забезпечення, інженерію та послуги, а також 100 співробітників з YouTube. Пізніше Пічаї надіслав співробітникам внутрішню службову записку, в якій повідомив, що цього року буде ще більше скорочень.

Готуйтеся до нових звільнень. CEO Google Сундар Пічаї анонсував подальші скорочення протягом року

Примітно, що у своєму звіті про прибутки Google зазначила, що в компанії працює 182 502 працівники, що трохи більше, ніж 182 381 працівник, про яких вона повідомляла у звіті про прибутки за третій квартал. Однак це значно менше, ніж 190 234 працівників, які працювали в компанії наприкінці 2022 року.

Розділ Технології виходить за підтримки Favbet Tech

Favbet Tech – це ІТ-компанія зі 100% українською ДНК, що створює досконалі сервіси для iGaming і Betting з використанням передових технологій та надає доступ до них. Favbet Tech розробляє інноваційне програмне забезпечення через складну багатокомпонентну платформу, яка здатна витримувати величезні навантаження та створювати унікальний досвід для гравців. IT-компанія входить у групу компаній FAVBET.

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.