Головна ІТ-бізнес менеджер спільноти Helldivers 2 в Discord мав неприємності через коментарі ситуації з PSN

менеджер спільноти Helldivers 2 в Discord мав неприємності через коментарі ситуації з PSN

by host

Менеджер спільноти гравців Helldivers 2 в Discord з ніком Spitz раптом перестав публікувати коментарі після ситуації, що склалася на вихідних навколо гри. Нагадаємо, Sony довелося скасувати рішення про обов’язкову прив’язку Helldivers 2 на ПК до облікового запису PlayStation Network, недоступної у багатьох країнах, через тиск користувачів.

Схоже, коментуючи ситуацію, Spitz сказав щось таке, що обурило керівництво. У понеділок він повернувся на канал та відповів на питання про звільнення.

«Майже, не зовсім. Виявилося, що видавці не люблять говорити людям про негативні відгуки та повернення гри й грошей. Але я все ще тут і радий, що ми всі змінили ситуацію».

На вихідних Spitz казав розгніваним членам каналу Discord, що негативні відгуки Steam були б ефективнішим способом впливу на Sony, і що розробники гри Arrowhead не задоволені тим, як обернулися справи.

«Гравці, які висловлюють своє невдоволення через огляди, відшкодування тощо, додають нам більше ваги в обговоренні з Sony. Мені боляче спостерігати за падінням популярності гри в рейтингах, але дискусії тривають, і ми на боці гравців у цій боротьбі», — писав Spitz у суботу.

Фактично, менеджер спільноти, якій прийшов на цю посаду з неї, публічно підтримав користувачів від імені Arrowhead та закликав до деяких дій. Ймовірно, він не мав на це повноважень або його дії не сподобалися Sony, але тривалий час він не писав у спільноті. Точно не відомо, що означає статус «майже» у відношенні до звільнення, але він може включати якісь обмеження.

Битвами в Helldivers 2 керує реальна людина — розробник Arrowhead на ім’я Джоел

Джерело: PC Gamer

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.