Головна ІТ-бізнес Microsoft про нові правила Apple App Store у ЄС ─ це «крок у неправильному напрямку»

Microsoft про нові правила Apple App Store у ЄС ─ це «крок у неправильному напрямку»

by host

Новий план Apple щодо дотримання правил Європейського Союзу вже викликав критику з боку генерального директора Epic Games Тіма Суїні та Spotify. Тепер Microsoft висловлює власні побоювання, називаючи зміни в App Store в ЄС «кроком у неправильному напрямку».

Офіційно у березневій Apple iOS 17.4 для ЄС: сторонні магазини програм, нові умови для розробників та інші радикальні зміни

Apple запропонувала нову комісію за основну технологію розповсюдження для застосунків, які працюватимуть у сторонніх магазинах за стосунків в ЄС. Розробникам, які використовують сторонні магазини програм, потрібно платити €0,50 за щорічне встановлення застосунків після 1 млн завантажень. Apple також братиме 17% комісію з розробників, які вирішать використовувати сторонні платіжні системи.

«Нова політика Apple – це крок у неправильному напрямку», – говорить президент Xbox Сара Бонд у повідомленні на X. «Ми сподіваємося, що вони прислухаються до відгуків про запропонований ними план і будуть працювати над створенням більш інклюзивного майбутнього для всіх».

Spotify також звинуватив Apple у «вимаганні» нового податку на App Store і закликає регулюючі органи ЄС вжити заходів.

Європейська комісія заявляє, що опублікує відповідь на зміни Apple, коли правила офіційно набудуть чинності в березні, і обіцяє «рішучі дії», якщо «пропоновані рішення Apple виявляться недостатньо хорошими».

Джерело: The Verge

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.