Головна ІТ-бізнес Microsoft призначила президенткою Blizzard екскерівницю Call of Duty Джоанну Фаріс

Microsoft призначила президенткою Blizzard екскерівницю Call of Duty Джоанну Фаріс

by host

Microsoft призначила колишню генеральну менеджерку Call of Duty Джоанну Фаріс президенткою видавничого підрозділу Blizzard Entertainment, що займається розробкою ігор.

Microsoft, яка восени придбала Activision Blizzard за 69 млрд доларів, також повідомила, що Метт Кокс перебрав на себе роль старшого віцепрезидента Blizzard і генерального менеджера Call of Duty, і що рішення набирає чинності негайно.

Фаріс, чиє призначення буде чинним 5 лютого, приєдналася до Activision Blizzard у 2018 році після більш ніж десятирічної роботи у NFL (Національній лізі з американського футболу), передає Reuters.

Минулого тижня Microsoft звільнила 1 900 співробітників в Activision Blizzard та Xbox. Майк Ібарра та Аллен Адам, які були президентом та головним дизайнером Blizzard відповідно, покинули компанію.

Microsoft звільнить 1900 співробітників ігрового підрозділу (8% штату) — скоротять команди Activision Blizzard, Xbox та Bethesda

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.