Головна ІТ-бізнес Найбільший виробник урану в Україні банкрутує, Міненерго ігнорує проблему

Найбільший виробник урану в Україні банкрутує, Міненерго ігнорує проблему

by host

20 березня в Господарському суді Дніпропетровської області відбулося судове засідання про визнання банкрутом державного підприємства «Східний гірничо-збагачувальний комбінат». Про це свідчать дані з реєстру судових рішень.

«Східний гірничо-збагачувальний комбінат» — це українське державне підприємство, яке є одним з 28 уранодобувних центрів світу, серед яких воно перебуває в першій десятці та контролює 2% від світового видобутку. Водночас воно є найбільшим в Європі. Також це єдине в Україні підприємство, що забезпечує видобуток природної уранової руди та виробництво оксидного концентрату урану. Наразі «Східний гірничо-збагачувальний комбінат» забезпечує до 40% потреб в урані українських атомних станцій.

Народний депутат Ярослав Желєзняк звернувся до Прем’єр-міністра України з вимогою вжити заходи, щоб не допустити банкрутство цього стратегічного підприємства. Однак відповідь на звернення надійшла не від прем’єр-міністра чи міністра енергетики, а від заступника міністра, який оминув у відповіді ризик банкрутства «Східного гірничо-збагачувального комбінату».

Джерело: Ярослав Желєзняк

Триває конкурс авторів ІТС. Напиши статтю про розвиток ігор, геймінг та ігрові девайси та вигравай професійне ігрове кермо Logitech G923 Racing Wheel, або одну з низькопрофільних ігрових клавіатур Logitech G815 LIGHTSYNC RGB Mechanical Gaming Keyboard!

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.