Головна ІТ-бізнес Nikon купує виробника кінокамер RED, з яким ще 2 роки тому виникали патентні суперечки

Nikon купує виробника кінокамер RED, з яким ще 2 роки тому виникали патентні суперечки

by host

Nikon оголосила про купівлю компанії RED, що займається виробництвом високоякісних кінокамер. Вартість угоди не розголошується. У заяві йдеться, що RED стане дочірньою компанією, що повністю належить Nikon. Зараз у RED працює близько 220 співробітників. Наразі не оприлюднюються жодні плани скорочення персоналу.

Компанія RED була заснована у 2005 році й зарекомендувала себе в якості виробника якісних кінокамер. Її камери використовувалися в популярних фільмах, зокрема «Гра в кальмара», «Гострі шори» та «Капітан Марвел». Тепер Nikon планує вийти на цей ринок завдяки своєму новому придбанню. Останніми роками Nikon вийшла з менш прибуткових сфер ринку камер, зокрема припинила розробку нових дзеркальних фотоапаратів.

Цей крок може принести користь обом сторонам, як поділився у Facebook президент RED Джарред Ленг:

«Це стратегічне партнерство об’єднує велику історію та досвід Nikon у розробці продуктів, ноу-хау в обробці зображень, а також оптичну технологію та користувальницький інтерфейс із революційними цифровими кінокамерами та визнаними технологіями RED».

Раніше, у 2018 році, RED намагалася розширити сферу бізнесу та вийти на ринок смартфонів. Проте після нетривалих спроб компанія припинила роботи в цьому напрямку.

Що цікаво, незадовго до партнерства між компаніями виникли патентні суперечки. У 2022 році RED подала до суду на Nikon, стверджуючи, що та свідомо використовувала запатентовану компанією RED технологію стиснення даних у своїй камері Z9. Nikon, своєю чергою, доводила легітимність використання патентів RED. Згодом компанії погодились на врегулювання.

Джерело: Engadget

Триває конкурс авторів ІТС. Напиши статтю про розвиток ігор, геймінг та ігрові девайси та вигравай професійне ігрове кермо Logitech G923 Racing Wheel, або одну з низькопрофільних ігрових клавіатур Logitech G815 LIGHTSYNC RGB Mechanical Gaming Keyboard!

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.