Головна ІТ-бізнес Німеччина заборонила продаж смартфонів Motorola та деяких пристроїв Lenovo

Німеччина заборонила продаж смартфонів Motorola та деяких пристроїв Lenovo

by host
Розділ Технології виходить за підтримки Favbet Tech

Окружний суд Німеччини прийняв рішення про повну заборону продажу пристроїв Lenovo та її дочірнього підрозділу Motorola в країні. Компанії Motorola тепер заборонено продавати всі свої телефони, які мають модуль WWAN (Wireless Wide Area Network), призначений для забезпечення мобільного доступу до Інтернету через стільникові мережі. Це означає, що фактично всі телефони Moto, включно з останньою лінійкою Edge 50, не можна буде придбати в Німеччині.

Німецький сайт Motorola вже видалив будь-які сліди смартфонів і наразі продає лише кілька аксесуарів. Тим часом на німецькому сайті Lenovo зазначено, що деякі конфігурації ноутбуків з підтримкою мобільного зв’язку будуть доступні лише до закінчення запасів.

Заборона на продаж пристроїв Lenovo та Motorola в Німеччині настала після того, як Lenovo було визнано винною в порушенні патентів, розроблених американською технологічною компанією InterDigital. На початку травня InterDigital отримала судову заборону проти Lenovo в Німеччині, а 8 травня Мюнхенський суд тимчасово примусово застосував заборону на продаж пристроїв останньої. Повідомляється, що Lenovo має намір оскаржити рішення суду, стверджуючи, що умови InterDigital є несправедливими, незважаючи на це рішення.

Раніше Німеччина забороняла продаж пристроїв OPPO та OnePlus у країні після патентної суперечки з Nokia. Пізніше компанії відновили роботу в країні після підписання міжнародної угоди про патентне ліцензування з Nokia.

Джерело: androidauthority

Розділ Технології виходить за підтримки Favbet Tech

Favbet Tech – це ІТ-компанія зі 100% українською ДНК, що створює досконалі сервіси для iGaming і Betting з використанням передових технологій та надає доступ до них. Favbet Tech розробляє інноваційне програмне забезпечення через складну багатокомпонентну платформу, яка здатна витримувати величезні навантаження та створювати унікальний досвід для гравців. IT-компанія входить у групу компаній FAVBET.

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.