Головна ІТ-бізнес Nintendo розібралася з Yuzu — творці емулятора Switch сплатять $2,4 млн компенсації та згорнуть всі розробки

Nintendo розібралася з Yuzu — творці емулятора Switch сплатять $2,4 млн компенсації та згорнуть всі розробки

by host

Минулого місяця компанія Tropic Haze, творець емулятора Yuzu для консолі Switch, отримала позов від Nintendo, яка стверджувала, що Yuzu «сприяє піратству в колосальних масштабах». Зараз обидві сторони досягли взаємної згоди щодо грошового врегулювання та постійної судової заборони. Tropic Haze виплатить Nintendo $2,4 млн.

За рішенням Окружного суду штату Род-Айленд компанія Tropic Haze отримала постійну судову заборону пропонувати або продавати Yuzu або будь-який її вихідний код у майбутньому.

Її членам також заборонено створювати будь-яке майбутнє програмне забезпечення, що обходить технічний захист Nintendo, а Tropic Haze повинна передати всі домени сайтів та інформацію, пов’язану з емулятором.

Ця постійна судова заборона є обов’язковим до виконання судовим рішенням, і будь-які порушення з боку Tropic Haze або її членів призведуть до застосування до них повного обсягу судових повноважень щодо неповаги до суду, включно з каральними та грошовими санкціями.

У своїх початкових позовних документах Nintendo стверджувала, що найбільший торішній реліз для Switch — The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom, був піратським чином завантажений понад мільйон разів за півтора тижня в травні.

З Yuzu в руках ніщо не заважає користувачеві отримати і грати в нелегальні копії практично будь-якої гри для Nintendo Switch, і все це без сплати жодної копійки Nintendo або будь-якому з сотень інших розробників і видавців, які створюють і продають ігри для Nintendo Switch.

По суті, Yuzu перетворює звичайні комп’ютерні пристрої на інструменти для масового порушення інтелектуальної власності Nintendo та інших розробників і видавців ігор, захищених авторським правом.

Триває конкурс авторів ІТС. Напиши статтю про розвиток ігор, геймінг та ігрові девайси та вигравай професійне ігрове кермо Logitech G923 Racing Wheel, або одну з низькопрофільних ігрових клавіатур Logitech G815 LIGHTSYNC RGB Mechanical Gaming Keyboard!

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.