Головна ІТ-бізнес Nokia інвестує €360 млн у розробку чипів та ПЗ

Nokia інвестує €360 млн у розробку чипів та ПЗ

by host
Розділ Технології виходить за підтримки Favbet Tech

Фінська компанія Nokia заявила про намір інвестувати у розвиток бізнесу та розробки у Німеччині. Про це повідомляє ресурс Reuters.

Згідно з наявною інформацією, компанія планує інвестувати в розробку пристроїв, апаратного забезпечення та чипів, а також програмного забезпечення. Для цих цілей виділено €360 млн. Кошти планується направити в розвиток та діяльність підприємств Nokia в Ульмі та Нюрнберзі в Німеччині.

Розробка чипів, апаратного та програмного забезпечення є частиною чотирирічного проєкту. Його спільно профінансують компанія Nokia, Федеральне міністерство економіки та захисту клімату Німеччини, а також дві федеральні землі Німеччини.

Компанія поки не уточнює, для яких цілей призначені чипи, які будуть розроблятися в Німеччині.

Джерело: Reuters

Розділ Технології виходить за підтримки Favbet Tech

Favbet Tech – це ІТ-компанія зі 100% українською ДНК, що створює досконалі сервіси для iGaming і Betting з використанням передових технологій та надає доступ до них. Favbet Tech розробляє інноваційне програмне забезпечення через складну багатокомпонентну платформу, яка здатна витримувати величезні навантаження та створювати унікальний досвід для гравців. IT-компанія входить у групу компаній FAVBET.

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.